| GabrielGL a întrebat:

am un Huawei p20... O aplicatie ce înregistrează apelurile in intrare si iesire? Ce aveam cu noile update-uri nu mai inregistreaza si ce am gasit in appstore nu merg.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai încearcă să cauți în appstore însă astfel de aplicații nu sunt gratuite.

| Bizon95 a răspuns:

Cam bati campii, sincer
de vreo 25 de ani, de cand au aparut molecularele (telefoanele mobile) nu am vazut nici un telefon care sa nu retina ultimile apeluri

deci, ori ai o problema GRAVA cu telefonul, ori ar trebui sa ii dai macar reset, cine stie, poate a intrat in balarii

TOTUSI, ca sa nu mananc rahat pana la capat si doar sa arat cu degetul, eu, pe TOATE telefoanele pe care le-am avut si o sa le am de acum 5 ani de cand am fost in litigiu cu o JIGODIE care ma ameninta la telefon, am pus aplicatia "call recorder" care nu numai ca iti spune ce apeluri ai dat/primit, DAR LE MAI SI INREGISTREAZA!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o aplicație de gen din magazin play nu funcționează. O spun și eu din propria experiență. Dețin Huawei p smart 2019. O incompatibilitate cu Huawei.