| KoJo07 a întrebat:

Mi-a aparut o notificare cu un nou update de la placa nVIDIA. Am dat pe ea si m-a redirectionat in control panel nVIDIA. De obicei nu facea asta, ma dadea in aplicatia Nvidia Geforce Experience. Am intrat eu insumi in aplicatie si aparea ceva ca si cum ar trebui instalata sau un update la aplicatie, desi eu o aveam instalata de mult pe pc. Dupa instalare/upgradare aplicatie am gasit si noul update de la placa video, in interiorul aplicatiei.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La fiecare 1-2 luni apare un nou update la placa video, ce ai instalat tu e o versiune mai veche, trebuie sa mergi pe site-ul nVIDIA sa descarci si sa instalezi ultimul update de acolo!

| KoJo07 explică (pentru lpavel):

Ce am instalat era scos la sfarsitul lui februarie

| lpavel a răspuns (pentru KoJo07):

Daca a disparut notificarea atunci e ok, asta a fost ultimul update dar daca nu a disparut atunci intra pe nVIDIA cum am zis...