| EmoKiDD09 a întrebat:

am un iPhone 3G de cateva zile. Si cand incerc sa descarc ceva de pe App Store imi zice ca imi trebuie iOS 4.3. Am descarcat iOS 4.3 si acum de curand am aflat ca nu mai este compatibil cu telefonul. Aveti idee ce pot face in cazul asta ca sa pot baga aplicatii/jocuri, etc?

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Incearca site-ul asta
http://www.jailbreakme.com/
intra pe iphone si acceseaza

| Gabonne a răspuns:

Incearca sa bagi jocurile pe telefon cu cablu de date. s-ar putea sa iti mearga sau bezi ca sunt niste chestii ca un fel de stick si poti sa iti bagi cardul in el si dupa aia in calculator. sper ca te-am ajutat