| Koss01 a întrebat:

am un iphone 3g si am vrut sa schimb softul prin itunes si nu am reusit imi da eroarea 1015 si acum nu mai merge iphonul as vrea sa stiu toti pasii cum sa schimb softul are 16g si care ar fi cel mai bun ios dau funda

3 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

IOS 4.2.1 e maxim ce duce al tau. daca aveai 3gs ducea mai mult... succes. ti-e chiar asa de lene sa dai search pe google? serios.

| Koss01 explică (pentru JordanMichael):

Am rezolvat problema a fost mai greu cu jailbreak mersi oricum

| Anonimity a răspuns:

Salut, Koss 01
Imi spui te rog si mie cum ai reparat telefonul, am si eu aceeasi problema