| soket a întrebat:

am un IPhone 3GS si as vrea sa il decodez, dar nu la service, stiti vreun tutorial ceva? Am IOS 6.1.2 si baseband-ul 05.16.08. Urgent, FUNDAA!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Il decodez eu gratis daca esti curios.O fac pentru mine sa vad cum merge treaba.Eu nu platesc mai mult de 2-3 dolari pentru chestia asta asa ca o fac si sa demonstrez altora c se poate cum am zis eu cu 2-3 dolari.Am pus si o intrebare pe aici cine vrea sa ii decodez gratis dar intrebarea mi-a fost stearsa.Nu stiu de ce.A sa nu uit decodarea este factory unloack deci definitiva.Am auzit ca in Romania costa pest 150 de lei o decodare asa. Uite acum ai posibilitatea sao faci free.Ma gasesti pe aici daca esti curios.