| Matemat33 a întrebat:

Am un iphone 4 cu ios 7.1.2! Am 2 intrebari:
1. Mai este folositor in 2015 si daca sa imi iau altul care ar fi cel mai potrivit iphone?
2. Sa imi pun jailbreak? Am auzit ca elimina securitatea (chiar Apple) a spus! Eu as prefera sa il tin fara deoarece sa fie sigur, dar as vrea sa si imi pun!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bianca31B a răspuns:

Eu am avut inainte un iphone 4 si am fost foarte mulțumită de el, însă pe acest iphone nu se mai pot instala noile ios-URI. Telefonul este calitativ dar in opinia mea mai bine ai cumpara altul, eu acum am un iphone 5S si sunt foarte mulțumită de el. Nu recomand jeilbreak. Funda?