| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Am un iphone 4 ios 7.1.2 si tocmai imi facuseram jailbreak pe el iar mai apoi am instalat ceva cu cydia si o trebuit sa repornesc telefonul. Am repornit telefonul iar mai apoi imi aparea in continuu acel logo de la Apple dupa care se stingea si se aprindea si tot se restarta asa incontinuu. Cum rezolv? Funda! Is disperat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca singura soluție ieste sa te duci la un service mobil!

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică (pentru anonim_4396):

Nup =) am stat treaz si m-am chinuit ca boul pana am reusit! L-am facut la loc!

| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim explică:

Cine mai are aceeasi problema sa ma contacteze pe skype! "gheorghita. vlog" ca sa il ajut cu mare drag! vreau sa ajut persoanele care au avut de aface cu aceeasi problema!