| July739 a întrebat:

Am un iPhone 4s negru si m-am pluctisit de culoare laughing, adica l-as prefera pe alb, si am garantie la el 3 ani sau ceva de genu. As putea sa-mi schimb culoarea telefonului, fara sa i se intample ceva? Daca da, unde as putea sa fac chestia asta? Va rog fara raspunsuri tampite oh go on. Dau funditaaaaaawinking.

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti schimba culoarea telefonului dar poti incerca sa-ti cumperi o carcasa de alta culoare pentru telefonul tau.

| fuzzer a răspuns:

Da se poate,exact de unde l-ai cumparat,dar daca e replica, sau l-ai luat de la amanet, imi pare rau, nu se mai poate.Dar, din cate stiu costa ceva.

| Vvistula a răspuns:

Daca pe factura scrie iphone 4s negru nu poti sa ii schimbi culoarea

| charleslouboutin a răspuns:

Nu, nu cred ca ai cum..decat daca ti se strica si e sa iti dea altul nou, ai putea cere unul pe alb. Sau poti sa il dai la schimb, dar pierzi garantia. Oricum si garantia aia depinde de unde o ai.

| Melymonade a răspuns:

Îl poți schimba doar dacă are o problemă, sau este stricat. Nu îl vor accepta inapoi doar pentru că nu-ți mai place culoarea. Deci aruncă-l de la balcon și spune că s-a stricat. laughing Nu, glumesc. Dar îi poți cimpăra un fel de protecție albă. Sper că te-am ajutat happy

| Spex188 a răspuns:

Poti sa iti iei husa ce culoare vrei.

| Dencik a răspuns:

Trebuie sa te duci acolo de unde l-ai cumparat daca nu a trecut garantia ei til schimba pe gratis daca nu cu pret si telefonului tau nu i se va intimpla nimic daca nu ei iti dau altul de culoare alba nu te duce in alta parte du-te de unde l-ai cumparat funda?