| catalinSuperMan a întrebat:

Am un Nokia 5288 si de cateva zile nu imi mai functioneaza aplicatiile ce folosesc internet (Whatsapp, Kik) cu exceptia Facebook-ului.Am intrebat pe cineva si acea persoana mi-a spus ca e posibil ca cei de la Symbian sa-si fi inchis serverele care le folosea telefonul meu pentru ca este un model invechit. Poate cineva sa ma ajute? Sunt curios daca altcuiva cu acelasi telefon ca al meu ii face la fel(nu va merge whatsapp-ul,asta ma intereseaza pe mine), daca voua va merge atunci e de la telefonul meu.Multumesc,dau funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-am auzit încă o astfel de "motivaţie".

Cel mai probabil, ai schimbat ceva în setările de internet...
Verifică să vezi dacă te poţi conecta şi la alte site-uri ( nu doar la Facebook ).

Toate cele bune.

| catalinSuperMan explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos, acum merge foarte bine, m-ai ajutat foarte mult. happy

| bursuc001 a răspuns (pentru catalinSuperMan):

Cu plăcere!
Îmi pare bine că te-am putut ajuta.

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O seară frumoasă.