| Ioss a întrebat:

TPU am un Nokia asha 200 si as vrea ca atunci cand intru pe youtube sa pot vedea video-urile sau atunci cand descarc sa pot sa le vad... puteti sa ma ajutati va rog? si sunt pe cosmote happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Nu poti vedea video clipuri pentru ca
Nokia Asha 200 nu are Flash player instalat.
- El filmeaza la o rezolutie de 176x144
si 10 fps.
- Video clipurile trebuie sa le convertesti la rezolutia aparatului, care e 320x240.(mp4).
Descarca Format Factory:
http://www.pcfreetime.com/
- Telefonul nu are wi-fi, 3G, asa ca ai mare grija cu descarcatul pe 2G.
- Mai bine le descarci pe caculator, le prelucrezi si le transferi cu cablu in telefon pe card.

| Ioss explică (pentru horia2012):

Si daca descarc Format Factory pot sa prelucrez?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Da. Il folosesc si eu.