| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si am vrut sa descarc niste aplicatii din Windows Market..Si cand mi-am facut contul am pus ca sunt minor..Si nu pot sa downloadez nimic pentru ca nu stiu ce chestie cu parinti(pentru ca am pus ca sunt minor)..Si mi-am facut un cont in care sunt major..Si intrebarea mea este, cum ma loghez cu celalalt cont.

Răspuns Câştigător
| DifferentKidd a răspuns:

Trebuie să fie undeva în colț ceva de genul Log Out. Sper că te-am ajutat.O zi bună in continuare!