| toomuchvodka a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia lumia 800 cu windows phone 7.5 si am o problema cu el. Mi-am facut cont pe windows live hotmail toate bune insa atunci cand intru la market place ma pune sa ma loghez cu contul respectiv, dar nu pot deoarece este alt cont scris acolo octav.live.com ceva de genu care nu poate fi modificat. Si nu pot sa descarc nici o aplicatie. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Drag prieten iti recomand alternativa urmatoare: Incearca sa iti faci un cont nou scriel bine ( de preferat pe o ciorna ca sa nu il uiti; tasteaza bine sa fie corectwinking si mai incearca ar trebui sa iti mearga
Sper ca ti-am fost de folos :*

| toomuchvodka explică (pentru Cool_Andy_1990):

Nu ma ajuta cu nimic.am gasit singur raspunsul. trebuie resoftare la un gsm. pentru ceilalti care mai au probleme de genu.