| claux18 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520, sistem de operare Windows Phone 8. Mi-a cerut ieri sa ii fac o actualizare, si am dat sa se actualizeze. Dupa ce s-a actualizat ( daca a facut-o ) telefonul nu a mai pornit, de atunci se restarteaza continuu. Stie cineva ce e de facut?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Du-l la garantie, eroare de instalare a softului.

| TPUajutor a răspuns:

In acest caz poti sa-i faci Firmware si apoi o sa mearga.Probabil ca sistemul de operarare a luat-o razna.Bafta

| DyenutzaLove a răspuns:

Al meu tot Nokia Lumia 520 este, dar nu am patit asa ceva si il am de mult timp.Cauta pe la setari...

| LwK a răspuns:

Exact aceeasi problema o am tot cu un Lumia 520, se restarteaza dupa ce ii fac update la Amber, te pot ajuta cu resoftare la firmware-ul stoc.