| Ady_Adrian_1996_ATbx a întrebat:

am un Nokia n95 8gb si cand ii instalez yahoo messenger zice certificat expirat sau eroare de certificat ce trebuie sa-i fac plz dau funda!

3 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Salut. Incearca sa dai data telefonului in urma cu cativa ani (gen seteaza-o pe 2010, 2008 etc.). Dupa ce instalezi aplicatia (sunt multe aplicatii Symbian care nu mai dau eroarea asta la schimbarea datei) pui data la loc cum era. Bafta.

| antonG a răspuns:

Felicitari ca ai ramas fidel Symbian-ului. Eu sunt un mare fan al sistemului astuia clasic. Acum am in "serviciu" un Nokia 7650 din 2002 (primul Symbian) si un 6680.