| Aditza_Adrian_1992 a întrebat:

SALUT TPU am un Nokia n97 mini si ieri mi-a mers totul bine la el, cand mi-a murit bateria am vrut sa il incarc si mi s-a rupt mufa din telefon si asa ca l-am incarcat cu un incarcator universal.dar cand il pornesc unde scrie Nokia( cand porneste telefonul) imi da SYSTEM ERROR de ce? si cand ii dau ok ajunge la desktop si cand vreau sa intru in meniu imi da SYSTEM ERRORE ce sa fac ca sa ii dau ori resetare din fabrica sau orice ceva ca sa nu imi mai de-a eroare.va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Din cate stiu acel model a fost cu probleme la multi detinatori. Incearca cu o restare din fabrica daca nu atunci resoftat prin ovi suite cu cablu de date.