| Daniel_Alex_1998 a întrebat:

am un s4 si nu stiu daca se poate pune parola la mesaje daca se poate va rog sa imi spuneti si cum sa procedez! multumesc!
ofer funda :*!

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu poti sa pui parola doar la "Mesaje", dar poti sa blochezi tot telefonul, fie cu un model de blocare (cu 9 cerculete), fie numere, litere, iar la unele telefoane, recunoasterea fetei.
Intra la "Setari" > "Blocare telefon".

| DataSoft a răspuns:

Mai simplu poti pune pe tot parola..la modu sa nu iti intre nimeni in telefon ca sa iti citesca mesajele, sa iti vada pozele video..etc.
intra la setari blocare ecran. mai departe nu stiu exact ca nu detin s4..eu am s3 dar vezi acolo..ca sunt mai multe moduri de blocare cu cod pin..cu model..deblocare faciala..etc happy
bafta

| DeliaDelii a răspuns:

Poti sa iti pui parola doar la mesaje dar trebuie sa descarci aplicatia applock si apoi o sa poti sa pui pe ce vrei tu parola.