| pomirlianu a întrebat:

Am un S7 Edge, am auto-brightness off dar tot se schimba cand e întuneric în camera! Si la Always On Display se se vede tot mai întunecat! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Always on display e normal sa se schimbe cand e intuneric in camera, nu poate sa iti sparga ochii noaptea cand e bezna si te duci la WC

insa celalalt, CAUTA prin setari... sunt 3 zone cu setari: Android, Samsung si google, si nu sunt bine unificate

| pomirlianu explică (pentru Bizon95):

Ce sa caut prin setări frate ca am cautat nu am gasit nimic în legătură cu asta

| Bizon95 a răspuns (pentru pomirlianu):

"brightness"
si inca odata
sunt 3 aplicatii nu numai una
stiu ca m-am fript binemercic cu RAHATUL de auto-corect care era in 2 locuri in 2 aplicatii, ca sa fie SIGURI CA MI-O TRAG!

| Username272 a răspuns:

Dai un restart din fabrica, poate are ceva probleme de soft, sau dai un restart simplu daca nu merge asa din fabrica, sau actualizare soft

| pomirlianu explică (pentru Username272):

Degeaba tot nu merge.