| Ionut_Robert_1997_L8bL a întrebat:

am un s7 edge,astazi mi-a picat pentru prima data,aveam husa la el,sticla nu e sparta, display-ul e perfect funtional, pe moment nu s-a intamplat nimic.La cateva ore mi-au aparut 3 linii negre subtiri pe ecran, pe latime. Dupa cateva minute au disparut si apoi au aparut iar. Tin sa precizes ca s-a intamplat asta de cateva ori. O idee cam ce ar putea avea?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Displayul clar, ce legatura sa fie cu mufa? Daca era mufa de pe placă avea alte simptome, nu incarca bateria daca era usb ul, sau daca era mufa jack nu avea i sunet in căști sau in difuzor, trebuie urgent schimbat displayul de acolo ai dungi linii.

| Ionut_Robert_1997_L8bL explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mufa de la display, la aia ma refeream

| Superior a răspuns:

Sticla nu e sparta dar display-ul o sa aiba chestii de genul. Posibil sa-ti revina de la sine, posibil sa nu, dar vezi ca S7 este fragil.

| Ionut_Robert_1997_L8bL explică (pentru Superior):

Ma gandeam sa ma duc la un GSM, un prieten mi-a zis ca este posibil sa se fii desprins mufa de pe placa de baza, tu ce zici?

| Superior a răspuns (pentru Ionut_Robert_1997_L8bL):

Nu prea are legatura.