| eduardcosmin1 a întrebat:

Am un S8 si i am cumparat o husa clear view si cand umblu pe el si ii desfac sa ii zic asa clapeta si cand o pun la loc apare ceasul,eu vreau sa se blocheze gen sa nu apara nimic pe husa, cum pot face asta?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

To disable the always on display feature we quickly need to head to Settings > Lock Screen & Security > Always On Display > and flip the switch to OFF

| eduardcosmin1 explică (pentru Wr3nch):

Am incercat si tot nu merge, always ul vreau sa ramana, dar cel ce il face husa sa apara nu vreau, am incercat sa dezactivez si clear view cover si tot nu merge.

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai cum sa il oprestihappy Husa e gandita astfel incat sa poti sa vezi ecranul tot timpul.