| secret96 a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Galaxy Mini, cum pot sa trimit prin bluetooth o melodie din Muzica? Ca nu pot numai din Fisierele Mele. Si nu imi place sa o tot caut si etc... in timp ce ascult muzica. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Inkheart a răspuns:

Nu se poate trimite decat din fisierele mele. E stresant cateodata.

1 răspuns:
| Mary_Mariana-Liliana_1980 a răspuns:

Exact! din fisierele mele! dupa aceea cauta folderul unde este salvata melodia si dai,, partajare'' apoi bluetooth! iti urez succes!