| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini iar cand conectez niste casti de la un Nokia nu se aude bine. Exista vreun soft care sa repare aceasta problema sau alte sugestii?

Răspuns Câştigător
| alineakeallin a răspuns:

Nu exista pentru ca castile de la Samsung au mufa putin nu mult putin mai scurta ca la Nokia de asta nu se aude poti sa le compari si eu am un Samsung Galaxi Mini si tot asa mi-a facutwinking Si app castile de Samsung nu sunt asa de scumpe Fundaa?smug

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Pff daca nu merg acelea inseamna ca nu sunt potrivide cu telefonul tau, nu sunt soft-uri pentru asa ceva.Cumpara-ti alte casti

| Rizer a răspuns:

Poi daca tu nu folosesti castile lui originale normal ca nu o sa se auda. Bagi casti de Nokia la Samsung. Eu nu stiu daca o sa mearga treaba asta!

| anonim_4396 explică (pentru Rizer):

Nu am primit casti la telefon. Aveam niste casti de la un Motorola si se auzea foarte bine dar le-am pierdut.

| Rizer a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa-ti cumperi de Samsung! Si daca tot nu merge e bine sa mergi la un service!