| Tudorash23 a întrebat:

am un Samsung galaxy note 1 si am incercat sa il rootez, am reusit, iar atunci cand am instalat cwm a intepenit si nu imi mai arata nimic. cand il deschid aud doar sunetul ala, dar nu si logoul de la Samsung. nu stiu ce sa fac..cand il deschid imi apare Samsung Galaxy Note blabla fara semnul exclamarii de la root. am incercat sa instalez un rom si nu ma lasa, am incercat altul si imi zice ca romul este facut pentru n7000 iar eu cica nu am note... va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| gabrielul01 a răspuns:

Poti sa il arunci

| Tudorash23 explică:

Am rezolvat de atunci. Da vă nu te pricepi nu mai răspunde aiurea, fraiere.