| Anonymous1995 a întrebat:

Salut,am o problema cu CD-romul,cand bag un cd nu il citeste,iar cand intru in >proprietati--device manager,la dvd/cd imi apare un semnul exclamarii,am incercat sa il instalez,dar nu am reusit,ce pot face?(am discheta de la el, dar nici asa nu merge) DAU MARE FUNDA laughing big grin

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica mai intai daca cablurile care intra in el sunt corect puse si acolo unde se leaga pe placa de baza. Apoi, daca nu reusesti, ia driverele de pe net, de la firma respectiva. S-ar putea ca driverele sa fie mai vechi de cat Windows-ul ce-l folosesti. In final daca este CD-ROM ar trebui sa-l schimbi cu un DVD-RW.

| Anonymous1995 explică (pentru Salontanul):

Gata,am rezolvat, mersi oricumhappy