| AvetiProbleme500 a întrebat:

Am o problema cu un incarcator fast charging. L-am primit odata cu telefonul pe care il am, Samsung Galaxy S6 si de la 5 luni de la achizitionare a inceput sa-mi faca probleme. Il pun la 15% la incarcat dar imi ramane tot 15% chiar daca e pus de 10 minute, sau se incarca doar 16%. Sau se opreste pe la 70% dar becul rosu este tot aprins. E vreo problema de la incarcator sau de la telefon?

3 răspunsuri:
| Robi1444 a răspuns:

Ai incercat sa bagi alte incarcatoare? Normale, nu fast charging.
Daca zici ca in 10 minute incarca doar 1% inseamna ca e problema cu incarcatorul.

| AvetiProbleme500 explică (pentru Robi1444):

Celelalte incarcatoare merg. Problema e alta, nu imi incarca intr-o ora si 30 de minute laughing ci 2 ore si ceva

| Robi1444 a răspuns (pentru AvetiProbleme500):

Stiu ce zici, am si eu quick charge dar pentru HTC M9. cred ca ai probleme cu incarcatorul.