| Stefan_Radu_1990 a întrebat:

am un Samsung galaxy s6 edge si am dat intotdeauna la vizualizarea unui video. Cum fac ca sa am din nou cum era inainte? (Adica sa selectez eu programul cu care sa vad videoul) Funda!

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

E foarte simplu. Du-te la setări -> aplicații -> găsești aplicația cu care se deschide acum implicit video-ul și apeși pe ea. Când ești la setările aplicației respective, caută, derulează până jos, până găsești "Ștergere valori implicite" și dai click.
După aceea te va întreba din nou cu ce vrei să vizualizezi video-ul.