| spectra3000 a întrebat:

Am un Samsung galaxy young si eu mereu las wi-fi-ul pornit, iar azi dimineata cand m-am trezit am vazut ca nu aparea semnul acela de semnal wireless, iar cand am intrat si am dat sa ma contectez la wi-fi imi spune intr-una: conectare. salvat si securizat - conectare. salvat si securizat - conectare ..salvat si securizat si tot asa.
Am resetat si telefonul complet si tot nu am rezolvat. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Lalex99 a răspuns:

Incearca sa elimini reateaua din lista, si apoi conecteaza-te.