| denisa402 a întrebat:

Deci am un samsung galaxy mini si nu merge sa ma contectez la wireless. nu stiu de ce. am intrat si imi scrie putere semnal: bun. dau conectare imi apare la wi-fi deconectat si scrie in afara ariei de acoperire. cum a fac sa mearga? ajutoor! dau funda. multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu are nici o treba netul de pe cartela., cum zice user-ulasta de mai sis. Incearca sa folosesti Samsung kies si sa faci update software(din nefericire, ai nevoie de xp)

| denisa402 explică:

Srsdani m-am prins ca n-are legatura cu ce a zis "doareusipunct" dar n-am inteles nimic din ce ai zis tu O_O poti sa imi explici mai pe larg?

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Pai. Tu ai net pe cartela. De obicei ai nevoie si de netul activat pe cartelahappySau nu stiu ce setari pentru telefon. Daca nu ai aceste setari trimite mesaj gol la 919 si urmeaza instructiunile. Funda?