| Visrass a întrebat:

am un Samsung s 3 mini... si cand intru in contacte sa caut o anumita persoana, imi arata si persoanele de pe facebook, cum fac, cand caut sa nu imi apara cei de pe facebook (mentionez ca am dat la contacte de afisat si am bifat doar contactele de pe sim si tot imi apar cei de pe facebook)

1 răspuns:
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Cauti fie in agenda, fie in setari la conturi si sincronizare, fie aplicatia de Facebook si dezactivezi sincronizarea contactelor de pe Facebook in agenda.