| LuciWv a întrebat:

am un telefon LG KF757 si nu stiu ce are nu stiu daca e blocat sau codat in fine cand il aprind imi scrie USIM blocat apasati un numar pentru apel de urgenta, nu este de la cartela pentru ca am bagat din toate retelele si nu stiu cum sa fac sa mearga am codul IMEI cine ma poate ajuta dau FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E codat in alta retea decat a cartelei pe care o incerci tu.
Nu se decodeaza pe IMEI, trebuie mers la service cu el, costa cam 40 de lei in functie de service.