| Wh0Me a întrebat:

Am un tel nokia 5228 si am bagat un card in el, dar nu stiu unde sa intru, cand intru in gallery imi apare memoria din telefon, cardul merge in telefon pentru. ca la player acolo am putut baga melodiile. Unde pot intra in memoria cardului? Dau funda + vot. Multumesc mult!happy

1 răspuns:
| Ovidiu299 a răspuns:

1-Scoate cardul dupa care reintrodul. Uneori (extrem de rar)telefonul nu recunoaste functiile cardului.Cu toate ca acel card a fost in acel telefon ani de zile. (asa a patit o cunostinta)