| ENDofGaming a întrebat:

am un telefon Nokia E6 si vreau sa setez vocea in romana poate ma ajuta cineva ca eu nu stiu cum poate este ceva pe net de descarcat va rog? Si inca ceva am intrat in GPS si din greseala mi-am marcat pe harta casa mea dar nu unde trebueste stie cineva cum sa schimb locatia casei mele? Tot pe telefonul Nokia E6 mi-am descarcat de pe net niste jocuri si nu stiu unde sunt ma ajutati funda?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Esti aerian rau. Poate vrei sa setezi limba in romana nu vocea.