| Crs_Georgïana_1995 a întrebat:

Am un telefon Orange Rono si de 4 ore nu mai functioneaza, si prin asta ma refer ca se inchide si deschide, gen el este inchis de tot si se deschide automat, apare logo-ul de la Orange si dupa se inchide si se deschide si tot asa timp de 4 ore incoace. Ca atunci cand ai telefonul inchis de tot si il deschizi, ei bine el nu se mai deschide doar ca apare logo-ul acela si dupa se inchide deschide tot asa. Chiar nu stiu ce poate sa aiba. Am tinut apasat pe toate butoanele si degeaba. VA ROG AJUTATI-MA DAU FUNDA ORICE!

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Problema este in sistemul de operare (androidul) iti trebuie alta versiune de Android gen 4.4.2 sau 4.4.4 du-te la un centru GSM si spune-i sa iti schimbe versiunea iti vor instala ei nu cred ca este scump pana in 25-40 lei ) asa mi-a facut si mie la o tableta am bagat alta versiune(am schimbat-o eu acasa) si acum merge perfect nu s emai inchide si deschide singura.