| Alexandru_Pintilie_1998 a întrebat:

Am un telefon Orange Hiro si de ceva timp am probleme cu el. mi se deschide si inchide bara de sus unde vad ceasul si se mai deschid si automat setarile datei si orei. ce as putea face? si inca o intrebare as putea merge in Orange ship cu telefonul si sa mai platesc o suma de bani sa imi iau un alt telefon? Va rog ajutati-ma! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Ai putea sa-l duci la service, aici nu sunt profesionisti sau oameni reali sa iti vada stare actuala a telefonului, nu cea descrisa de tine.

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Daca e in garantie nu platesti nimic, chiar azi il dusai si eu, aceleas probleme le-am avut. Ti-l aduc intr-o saptamana. Il trimit la Bucuresti sa il repare. Software0ul si Androidul sunt de vina, iar daca nu se mai poate repara primesti altul. Mai am eu prieteni si rude care au acel telefon si tot aceleas probleme le-au avut pana l-am dus la reparat. Trebuie sa mergi la un Orange Shop pana nu se stica mai rau. Sper ca te-am ajutat!