| 4nt0ny0 a întrebat:

Am un telefon Orange Zali si vreau sa imi instalez niste jocuri pe el.Nu am net pe telefon dar mi le descarc de pe calculator prin USB.Problema este ca imi trimite pe telefon doar aplicatiile, nu si filele lor asa ca trebuie sa le trimit manual dar nu stiu cum.Pentru a descarca si a trimite jocurile eu folosesc Mobogenie dar acolo nu gasesc cele mai noi versiuni.
Mentionez ca am telefonul rootat.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

De ce te complici, mai bine te duci intr-o zona unde are wi-fi, la o terasa de exemplu, bei un suc si iti descarci cate jocuri vrei.

| Gheorghe_Iaconi_1994 a răspuns:

Poti incerca sfaturile de aici http://www.androidro.ro/instalare-aplicatii-android-de-pe-calculator/
dar eu faceam manual, trimiteam apk pe sd, si mapa cache, cu datele jocului in SD>android>obb

| Gheorghe_Iaconi_1994 a răspuns:

Daca pot sa te intreb, l-ai cumparat rootat?