| Elly4699 a întrebat:

Am un telefon Samsung Star 3, la care am activat o opțiune care are 75MB pentru trafic pe internet, însă, cu toate că mai am 44MB, îmi arată de câteva zile conexiune nereușită. Știți ce aș putea face?

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Poate nu ai semnal. Daca ai schimbat ceva la setari, fa-le din nou. Gasesti pe site-ul retelei de telefonie setari pentru telefonul tau.

| adrianmihai001 a răspuns:

Da fratele meu contacteaza-ma pe facebook adrian mihai! sau ia inca o data setarile *222