| TheHeineken a întrebat:

am vazut un s3 la 1300 lei dar are o pata mica pe ecran "magnetizata" de culoare mov se poate repara? costa mult? (pata se afla in partea dreapta jos si este de marimea unei unghii)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pata se va intinde cu timpul.Nu il lua.

| TheHeineken explică:

Va multumesc frumos pentru parerile voastra!

| MarvK a răspuns:

Nu il lua, doar daca te duci si platesti foarte mult ca sa il repari, poate, dar poate, se va repara, dar nu garantez. Daca vrei te sfatuiesc sa iti iei un Sony Ericsson Xperia Arc S ca la 1300 de lei, ii nou nout.Bafta.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Sincer, ori mai astepti si mai adaugi putin la suma pentru un S3, ori la 1300 lei iti iei altceva (gasesti telefoane destul de bune), decat sa faci prostia sa ti-l iei pe cel pe care l-ai vazut. Eu mi l-am luat pe al meu de pe xphones4all, preturile sunt sub cele de pe piata acolo si calitatea foarte buna.