| VasyBlueLighT a întrebat:

Am Vodafone Smart 2 si as vrea sa stiu si eu cum schimb tema? Adica,ma refer,cand il aprind acolo jos este meniul telefonul si browserul, sa il schimb, cum pot face asta?
Si mai am o problema.Am android 2.3.7 si aplicatiile de pe el imi ocupa foarte mult spatiu. spatiu de stocare este de 200 mb dar am si card de 2gb.Dar cand downloadez un joc se pune catva spatiu si pe telefon, si nu merg toate! Va rog spuneti-mi!

2 răspunsuri:
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Pai. ideea e ca in timpul download-ului, toate fisierele sunt pe tel, urmand ca la sfarsit sa fie transferate automat pe card. problema e ca toate jocurile si aplicatiile vin arhivate. (gen rar doar ca pentru. android) tie iti raman in telefon arhivele (kiturile) care ocupa destul de mult. cauta prin telefon, pe la file manager, chestii de astea locul unde sunt salvate si sterge-le. sau cauta ceva program gen phone browser, cu care te vei descurca mai usor.