| LION007 a întrebat:

Apple sau Samsung? Care credeti ca e mai bun?

Răspuns Câştigător
| LadyBird16 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Daca vrei sa te boti baza 100% pe functiile de baza ale unui telefon, cu siguranta Apple. Daca vrei sa ii schimbi "infatisarea" si vrei multa diversitate (jocuri si alte aplicatii), atunci Samsung.
Le-am avut pe amandoua, dar de cand am iPhone nu l-as mai schimba pentru nimic.

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Samsung fara indoiala. Apple e un product scump in virtutea marcii. In plus sistemul de operare iOS de pe Apple nu permite instalarea a o groaza de aplicatii utile. Android e cel mai versatil sistem.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu aleg Samsung deoarece bateria tine mai mult, telefonul este mai rezistent, multe din aplicatiile android sunt gratuite

| AlexandraPrincess a răspuns:

Amandoua sunt bune! Apple=este am scump! Samsung nu este foarte scump dar este foarte bun! Iti recomand Samsung!winking

| David98TM a răspuns:

Amandoua sunt bune.Este alegerea ta.

| David98TM a răspuns:

Normal ca toata lumea alege Samsung ca nu aveti bani de Apple...

| SimpluAndrei a răspuns:

Ca firma Samsung fratilor are cele mai mari vanzari telefoane pentru toate gusturile si pentru toate buzunarele smart tv-uri o groaza de tablete si multe altele in timp ce Apple are 2-3 modele de tablete si telefoane pe care doar cei ca Becali si le permit si ce mai are Apple este acel sistem desktop-pc care nu ma prea incanta

| P1nk3 a răspuns:

Samsung desigur! Mult mai ieftin si mult mai bun! Funda?