| Supremejordannike2004 a întrebat:

Are ceva daca o intrat mizerie la difuzor la telefon?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

A mers pe jos sau cu bicicleta? Glumesc! Daca se aude bine, nu are nimic. Mare grija sa nu intre prea multă.

5 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Înafară că o să se audă înfundat sunetul nu cred.

| Supremejordannike2004 explică (pentru Andrei200202):

Am scos de acolo dar o mai rămas foarte putin pe margini. Are ceva?

| Andrei200202 a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Pai nu poti sa il cureti calumea? Dacă nu se aude înfundat e ok, ai grija să nu ai firmituri prin buzunar care pot intra in difuzor cand ai telefonul in buzunar.

| Supremejordannike2004 explică (pentru Andrei200202):

L-am avut in buzunar si am scos ceva din difuzor asa ca săpunul solid

| Andrei200202 a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

După cum ti-am zis, ai grijă să nu ai firmituri prin buzunare cand tii telefonul.