| Valentyn_Mihay_1999 a întrebat:

Aș dori să-mi recomandați câteva modele de căști pentru telefon (handsfree), care să aibă un bass profund și o rezistență îndelungată.
Am încercat diferite modele și chiar nu m-am mulțumit, să zic așa.

Răspuns Câştigător
| venividivici2017 a răspuns:

Daca vrei ceva bun cu bass, incearca Sony MDR XB70 BT

7 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Skullcandy.

| IIIshaneIII a răspuns:

Iti recomand Sony au si microfon costa in jur de 60-80 lei la altex sunt cu doape si au un sunet foarte bun si bass perfect

| xSega a răspuns:

Degeaba ai căști bune dacă telefonul nu reda melodiile la o calitate superioara

| Ensiferum a răspuns:

Sony sau Panasonic gasesti la Domo, Altex, eMAG etc. Niste casti bune sunt in jur la 60 de lei ai grija sa nu fie cu dopuri de cauciuc si sa aiba 3 gaurele in linie pe exteriorul castii.

| TheTrooper1 a răspuns:

Sony MDR-XB50AP
Roccat syva

| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Panasonic,de la Altex, etc
In jur de 40 de lei, fir mai dur, care nu permite sa se incurce.Sunt atat de bune incat setezi egalizatorul pe minus basi.
https://altex.ro/casti-in-ear-cu-microfon-panasonic-rp-tcm105e-a-negru/

| Gabriell98 a răspuns:

Vrei căsti bune? Îți recomand marca JBL, eu aceasta marca folosesc, dar și Sony face treabă bună.