| alex556 a întrebat:

As dori sa va cer cateva pareri despre telefonul ZTE Grand X In...am inteles ca ar fi cateva probleme cu microfonul, si cu difuzorul (se aude foarte incet cand vorbesti cu cineva). Astept pareri de la cei care il folosesc in prezent.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
In Romania nu cred ca sunt chiar atat de multi care folosesc Grand X In!
Dar am tinut unul in mana si nu cred ca are probleme mari! Da, difuzorul este sub medie, dar nu cred ca o sa arunci telefonul de nervi!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat