| Bewaree a întrebat:

as vrea ca sa achizitionez o Tableta E-Boda Impresspeed E300. Pe aceasta tableta subway surfers o sa mearga in lag sau o sa se miste fara lag?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Normal ca merge, ai pe tableta un procesor dual core de 1.5 si un procesor grafic destul de performant ( pe subway ai nevoie doar de un single core de 1GHz deci merge fara probleme + ca o sa iti mearga c-am toate jocuril noi aparute ). Sper ca te-am ajutat succes!

1 răspuns:
| PVAAVU a răspuns:

Nu stiu.Intreaba un expert in electronice.