| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

As vrea sa aflu si eu cam cat tine bateria la un iphone 6s?

3 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

La 1800 mAh îți dai seama ce puțin te ține.
Acum depinde si ce faci in timpul acela pe telefon, aplicatiile care iti consuma bateria.
Mai depinde si de sănătatea bateriei, dacă vrei sa il iei din magazin atunci nu se pune problema de asta.

| Frank51 a răspuns:

Te tine foarte putin daca are baterie mai veche de un an. Eu mi-am pus baterie noua si tot de abia ma tinea aproape o zi.

| antimulte a răspuns:

Si daca e telefonul nou sau ii schimbi bateria, pentru o utlizare normala cu net si apeluri sau sms... nu te astepta sa te tina o zi intreaga.