| MelindaVictoria a întrebat:

As vrea sa iau un Allview V2 ViPER S si am vazut in review-uri ca vine cu o folie de protectie in cutie. As vrea sa stiu daca telefonul vine el cu folie de protectie pe el si acea folie de protectie din cutie este de rezerva sau aia e singura?

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Este singura si vine separat, dar se pune foarte usor.

| iAMVi a răspuns:

De ce ai lua un telefon atat de prost pentru banii aia, cu folie sau fara folie?

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Acea folie este de protectie, trebuie pusa pe ecran de catre dumneavoastra sau cineva care stie sa o puna. E una singura din cate stiu. La un gsm vo poate rezolva. Nu vine cu folie deja pe ecran. Vine separat cu folie inclusa pentru a va o pune personal.

Sper ca v-am ajutat!