| IulianDornianu61 a întrebat:

Salut
Am vazut la cineva, intr-un unboxing de pe net la telefonul Allview V1 Viper ca avea o cutie mare neagra. In ea era cutia telefonului si o fiola. Poate sa imi spuna cineva ce este cu fiola aia?

Răspuns Câştigător
| alexiana a răspuns:

Am vazut si eu fiola pe net, cred ca a fost vorba de o surpriza pentru cineva. In magazin cutia de Viper are doar telefonul si niste specificatii

| IulianDornianu61 explică (pentru alexiana):

Bine atunci, mersi frumos happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poate nu era de la telefon...

| IulianDornianu61 explică (pentru OnuOnulică):

Era cutia de la V1 viper. El vine intr-o cutie neagra destul de mare pe care scrie Allview v1 Viper si niste specificatii. In ea este cutia normala a telefonului si o fiola. Fiola aia ( care scrie si pe ea V1 Viper ) vreau sa stiu daca e pusa acolo cu vreun rost sau daca s-au gandit cei de la Allview sa faca vreo glumita referitoare la numele terminalului.