| Salu134 a întrebat:

As vrea sa imi dati o parere despre Samsung galaxy Mega 6.3?

2 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Inca putin si poate sa fie considerat tabletalaughing
Ce pot sa zic un Snapdragon 400 de 1.7 GHZ este un procesor bun.Bine ca nu au pus 200 care este cel mai slab procesor de pe piata.
Camera foarte buna, RAM pe masura, in general este un smartphone bun.Da nu are rost sa bat campii, desii cred ca este totusi prea mare pentru un smartphone si e oarecum incomod sa il tii in mana, depinde de ce palma sanatoasa ai.