| BogdanAndrei42 a întrebat:

As vrea sa imi iau un Samsung Galaxy S4.Acest telefon are vreo problema cu bateria sau cu altceva? Daca acest telefon nu e bun puteti sa imi spuneti alt telefon Samsung? (DAR SA NU FIE S6 SAU S7 edge dau s8 sau din categoria (J) ex: Samsung galaxy j3.(P.S.Nu vreau raspunsuri gen:Nu e bun Samsung.)

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Eu nu am probleme cu el. Bateria ma tine 2 zile daca nu il folosesc des si nu am netul pornit. Altfel, folosit foarte des ma tine o zi. Pentru mine nu e o problema. Iti poti lua o baterie externa si se rezolva.

| alex495 a răspuns:

S4 ul e de o calitate proasta a carcasei. Mai pui niste bani si ia-ti S5. Pt 20 lei in plus sau cat e ai si performante si un material rezistent.