| ClaudiuDovletiu a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon cu abonament sa dau pe luna cam 7 euro de la Orange (stiu ca e delfin 7), dar nu stiu ce telefon sa iau: cu tastatura qwerty sau cu touchscreen.Sunt din Braila... daca stie cineva ce telefoane au cei de la Orange la acest tip de abonament rog sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| TheCousinsProduction a răspuns:

Pai de unde sa stim ce iti place tie?! Nu putem sa-ti spunem noi ce sa-ti cumperi(Touchscreen sau Qwerty)! Gandeste-te ce-ti place si va veni raspunsul imediat!
PS:Eu as alege touch-ul deoarece este mult mai performant!
Daca nu te hotarasti care sa-ti iei iale pe amandou:acest telefon are si touch si qwerty( http://www.google.ro/......tp?/imgres )

3 răspunsuri:
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Alea cu toch sunt mai bune la jocuri, se viruseaza si bateria tine mai putin. alea qwerty sunt mai rezistente se aude mai bine |eu am Nokia e72| si e bun. daca vrei pentru jocuri alege toch
daca vrei pentru mesaje sa vorbesti la el si sa se auda mai bine alege qwerty

| ClaudiuDovletiu explică (pentru Paul_Radulescu_1990):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! O sa tin cont de fiecare!

| OdetteSs0000 a răspuns:

Cu toch