| crowleyburgon a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon nou, momentan am iPhone 5s, dar as vrea un 6s...dar nu stiu sigur daca 6s normal sau 6s plus, voi ce-mi recomandati?
Adevarul ca varianta + e mai scumpa...astept pareri de la cei care au fie 6s fie 6s+, in functie de baterie, utilizare, packaging.

Răspuns Câştigător
| Badut_Elena-Cornelia_1985 a răspuns:

Eu am s6 si de la 100% ajunge la 15% in 6 ore jucandu-ma non stop pe el. toate programeel merg super bine. recomand cu toata inima

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu diferă decât mărimea și bateria care e mai mare la 6s plus decât la 6s, ceea ce ar fi un avantaj pentru ca și așa se știe ca iPhone-urile nu au durata mare.
Dacă nu te deranjează ecranul de 5, 5 Inch, îți recomand 6s plus sau și mai bine 6 plus care are bateria și mai mare și sincer nu e nicio diferența între ele.