| Coman_Emi_1995 a întrebat:

As vrea sa stiu daca atunci cand rootezi telefonul, se anuleaza garantia... Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Da, se anuleaza! Te sfatuiesc sa nu ti-l rootezi deoarece nu ai ce face cu rootul in ziua de azi, sunt 100% sigur ca vrei pentru hackuri, stai cuminte deoarece sistemul anti hack al aplicatiilor din ziua de azi este foarte puternic, daca vrei root pentru cacatu6rile de Game hacker si te gandesti ca o sa mearga ceva, viseaza...
In fine, sa nu-ti faci root!

| Coman_Emi_1995 explică (pentru Clorox):

Ok, mersi pentru sfat...

2 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Da majoritatea producatorilor in momentul in care il rootezi nu til mai repara daca il duci in garantie nu il roota iti vor intra malware mult mai usor sistemul va fi ami instabil se va strica mai repede dac vrei sa iti iei hackuri pentru jocuri nu merita sa il rootezi pentru asta